BODRUM TATİL EVLERİ

Her bütçeye uygun tatil evleri V ömür boyu kullanım hakkı

up

Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’da, küçük bütçelerle, ömür boyu her yıl istediğiniz hafta tatil yapabileceğiniz ve nesilden nesile bırakabileceğiniz bir tatil evi sahibi olabilirsiniz. Üstelik hemen teslim.

Bodrum’da tatil evi sahibi olun

Turizm’in en gözde bölgelerinde Bodrum’da, yılın farklı tarih aralıklarını kapsayan 3 farklı paket seçeneğiyle, ömür boyu tatil yapabileceğiniz bir tatil evi sahibi olabilirsiniz.

Her yıl istediğiniz haftalarda kullanın

Seçtiğiniz paketin sunduğu tarih aralığı içindeki haftalardan size uygun olanı, 60 gün önceden rezerve ederek her yıl istediğiniz haftalarda kullanabilirsiniz.

Ömür boyu tatiliniz garanti

Faizsiz, kredisiz, 18 aya varan taksitlerle, fiyat artışlarından etkilenmeden tatilinizi ömür boyu garanti altına alabilirsiniz.

V CLUB AYRICALIKLARDAN YARARLANIN!

Misafir Sertifikası

Konaklama hakkınızı kullanamayacağınızda, mobil uygulamamız üzerinden istediğiniz kişilere konaklama hakkınızı devredebilirsiniz.

 

Ev Sahipliği Satışı

Tatil evi sahipliğinizi V CLUB aracılığıyla satabilirsiniz.

 

Tam Koruma

Tüm mülkleriniz ve eşyalarınız deprem, yangın, hırsızlık, sel vb. risklere karşı tam sigortalıdır.

 

Eşya Yenileme ve Tadilat

Her 7 yılda bir tüm eşyalar yenilenir, her 10 yılda bir evler tadilattan geçirilir.

LOKASYON

Kalabalıktan ve karmaşadan uzakta bir tatil için doğru adres olan Torba aynı zamanda istediğiniz her an Bodrum’un rengarenk dünyasına adım atabileceğiniz bir konumda. Bu nedenle günü sakin geçirip istediği zaman gece hayatına bir taksi mesafesiyle dahil olmak isteyenler için Torba, eşsiz bir yer.

BODRUM TATİL EVLERİ MİMARİ KONSEPT

Doğal güzellikleri ve sosyal imkanlarıyla, turizmin kalbi Bodrum’da ömür boyu tatil…

GALERİ